Menu

Duben 2018

27.3.2018 - Nezařazené
Duben 2018

Dubnové akce
Rozjíždí se pohár běžeckých nadějí (nejsilněji obsazené závody kterých se účastníme), který nás z počátku zastihne trochu nepřipravené, ale plánuji účast na všech závodech s tím, že tréninkové (běžecké) manko snad během dubna doženeme. Účast na závodě lze brát jako dobrý trénink. Je třeba vzít v potaz, že děti které přechází do starší kategorie (sudé ročníky) to budou mít těžké, začnou běhat dvojnásobné tratě a každý naběhaný kilometr v tréninku jim hodně pomůže. Pro děti, které ještě závod neběžely je nejvhodnější v dubnu závod ve Kbelích, ale lze absolvovat závodní premiéru i na PBN. K tomu bych se rád s dětmi dostal i kolo, pokud nám čas dovolí.

Běžecké akce + OCR
8.4. Modřanská rokle (PBN), pro ty kteří nechtějí cestovat přes celou Prahu, je možnost se soukromě zúčastnit závodu v Radonicích)
14.4. Jarní běhání (PBN)
22.4. Šakal Kbely (nová lokalita, trať pro dospělé 3.1km)
24.4. Olymp (PBN) (závody od 16h, bohužel budu muset kolem 17:15 odjet, což nám zkomplikuje logistiku)
28.4. Spartan race (OCR) Kutná Hora (děti přihlašujte vždy do pozdější vlny v rámci věku)

Vodácká akce
7.4. Doubrava, vodácká akce. Pojedu na den, s tím, že se pokusíme sjet řeku 2x (vždy tak jezdíme), nutná znalost ovládání lodě v tekoucí vodě, nízká obtížnost, jedna peřej WW II, vhodné lodě: kajaky, deblovky, nafukovací kanoe. Jezdí to lidi i na raftu, ale je to podobné, jako vzít zaoceánskou loď na Berounku.

Pokud chcete přihlásit na Modřanskou rokli, Jarní běhání a Šakal Kbely (zde platba předem 30 dítě/50 dospělý], prosím o informaci, přihlášení zajistím.

Pokud potřebujete podrobnější informace k akcím, rád je zodpovím.