10.11.2018 Olymp, finále PBN, přebor Prahy v přespolním běhu (Běh)
11.11.2018 Velká Kunratická (Běh) – vhodné pro všechny
18.11.2018 Ďáblický háj (Běh) – vhodné pro všechny

1.12.2018 Ještěd skyrace (předběžně)
14.(večer)-16.12.2018 Lyžařský víkend (velmi pokročilí + experti)

Z akcí:

V září a řijnu jsme stihli 3 závody běžeckých nadějí, 3 OCR závody včetně MČR (+SR na Lipně a OCR Hovorčovická pěst), Novopacký schodcross, tři dny v Krkonoších na kolech, 2x výlet na singltrek pod Smrkem.

V poháru běžeckých nadějí Ondra získal ze tří závodů tři zlaté medaile, Matýsek byl na podium 2x, Štěpánka 1x. Skvěle do poháru vstoupila Bára (4., 8.-9. a 5. místo na PBN). K tomu jsme na Gladiátor race získali 3 medaile (Ondra 2x, Petr V.), navíc Eliška byla na pražském GR na 5. místě, Lucinka 7., Zuzka 9., Majda i Kiki 11. a do top 20 se vešla i Michalka s Ondrou C. Už na začátku řijna Lucinka na mistrovství republiky v OCR získala ve své kategorii bronzovou medaili.Na schodcrossu Ondra obhájil loňské prvenství a Majda s Petrem vybojovali podium. Zapojili se i dospěláci (beast na SR na Lipně, noční i denní GR a mně osobně se povedlo vyhrát lokální OCR závod v Hovorčovicích – Hovorčovická pěst.

Září a říjen lze z našeho pohledu považovat za úspěšné i proto že jsme se účastnili prakticky jen velmi silně obsazených závodů, kdy lze i umístění v top 10 považovat za úspěch.